Обраний контент

Механізм розвитку гострого риносинуситу

Обраний контент
Подкасти
5 хв. дивитися
лис 18, 2021


З лекції: «Раціональне лікування ІВДШ: отит, синусит, тонзиліт», режим  доступу: https://shdm.school/clinical-studies/12-hvorobi-organiv-dihannya/5133-ratconalne-lkuvannya-vdp-otit-sinusit-tonzilt . – Назва з екрана. – Дата перегляду: 13.11.2021. ІВДШ – інфекції верхніх дихальних шляхів.


Лектор: Попович В.І. доктор медичних наук, головний оториноларинголог МОЗ України, професор Івано-Франківського національного медичного університету.


Відео створені в рамках проекту «Школа Доказової Медицини» (веб-адреса: https://shdm.school ); та розміщені з партнерського дозволу. Інформація із загальної медичної тематики та про лікарський засіб для спеціаліста в області охорони здоров’я.


Витяг з інструкції для медичного застосування лікарського засобу Гленспрей: Фармакотерапевтична група. Протинабрякові та інші препарати для місцевого застосування при захворюваннях порожнини носа. Кортикостероїди. Код ATХ R01A D09. Фармакологічні властивості. Мометазону фуроат –синтетичний кортикостероїд для місцевого застосування, який чинить виражену протизапальну дію. Показання. Лікування сезонного або цілорічного алергічного риніту у дорослих та дітей віком від 2 років. Профілактичне лікування алергічного риніту середнього і тяжкого перебігу рекомендується розпочати за 4 тижні до передбачуваного початку сезону пилкування. Як допоміжний терапевтичний засіб при лікуванні антибіотиками гострих епізодів синуситів у дорослих (у тому числі у пацієнтів літнього віку) і дітей віком від 12 років. Лікування симптомів гострого риносинуситу без ознак тяжкої бактеріальної інфекції у дорослих і дітей віком від 12 років. Лікування назальних поліпів та пов’язаних з ними симптомів, включаючи закладеність носа та втрату нюху, у пацієнтів віком від 18 років. Протипоказання. Підвищена чутливість до мометазону фуроату або до інших компонентів препарату. Нелікована локальна інфекція слизової оболонки носа. Травма носа або нещодавно перенесена операція на носі. Побічні дії. При застосуванні мометазону фуроату як допоміжного засобу у лікуванні гострих епізодів синуситів відзначалися такі небажані явища, частота виникнення яких була порівнянною з такою при застосуванні плацебо: головний біль, фарингіт, відчуття печіння в носі і подразнення слизової оболонки носа. Носові кровотечі були помірно виражені і частота їх виникнення при застосуванні препарату також була порівнянною з частотою носових кровотеч при застосуванні плацебо (5 % та 4 % відповідно). У пацієнтів із назальними поліпами, гострим риносинуситом при застосуванні мометазону фуроату загальна кількість наведених вище небажаних явищ була порівнянною з такою при застосуванні плацебо та подібна до кількості, що спостерігалася у пацієнтів з алергічним ринітом. Відпускається за рецептом.


За додатковою інформацією звертайтеся за адресою: ТОВ «Др.Редді’с Лабораторіз», Столичне шосе, 103, оф. 11-А, м. Київ, Україна, 03131, тел. +380444923173.


Інформація про лікарський засіб, призначена для медичних і фармацевтичних працівників. Перед призначенням ознайомтесь з інструкцією для медичного застосування лікарського засобу.

ОТС-15-11-2021-OTC-7.2., ч. 2

 

0 Коментарі
Ви хочете видалити цей коментар? Будь ласка, вкажіть коментар Невірний текстовий зміст Текст не може перевищувати 1000 символів Щось пішло не так Скасувати Підтвердити Підтвердити видалення Приховати відповіді Вид Відповіді дивитися відповіді ua

Завантаження данних ..