EN UA

ДОВІДНИК

Бiон

ДОВІДНИК
інформація
5 хв. читати
15 квітня, 2021

Комплекс вітамінів, мінералів та пробіотиків для зміцнення імунітету.

Бiон


Функціональні властивості  дієтичної добавки Біон 3 /Bion® 3 Дорослим і дітям старше 14 років ДІЄТИЧНА ДОБАВКА. НЕ Є ЛІКАРСЬКИМ ЗАСОБОМ. БЕЗ ГМО.
Назва: Дієтична добавка Біон 3 /Bion® 3 


Інгредієнти: Наповнювач: мікрокристалічна целюлоза; кальцієві солі ортофосфорної кислоти, інулін, кальцію аскорбат, магнію оксид, DL-альфа-токоферолу ацетат (модифікований крохмаль, мальтодекстрин); Глазурувач: гідроксипропілметилцелюлоза; підготовлені мікроорганізми Lactobacillus gasseri PA 16/8, Bifi dobacterium bifi dum MF 20/5, Bifi dobacterium longum SP 07/3 (декстрин, крохмаль кукурудзяний, слідові кількості протеїнів молока, риби та сої); глюкоза; Антизлежуючий агент: моно- та дигліцериди жирних кислот; нікотинамід; Наповнювач: полівінілпіролідон; Глазурувач: гідроксипропілцелюлоза; заліза сульфат; Наповнювач: полівінілполіпіролідон; ретинол ацетат (мальтодекстрин, крохмаль кукурудзяний); Антизлежуючий агент: магнієві солі жирних кислот (рослинних); калію хлорид; кальцію D-пантотенат; цинку оксид; Барвник: заліза оксид; Наповнювач: тривимірна натрієва сіль карбоксиметилцелюлози; марганцю сульфат; натрію селенат; холекальциферол (сахароза, крохмаль кукурудзяний, пальмова олія); піридоксину гідрохлорид; тіаміну нітрат; рибофлавін; Aнтизлежуючий агент: кремнію діоксид; ціанокобаламін (мальтодекстрин); фолієва кислота; біотин; калію йодид, хрома (ІІІ) хлорид; натрію молібдат.

Поживна цінність 1 таблетки: білки 0 g (г), жири < 0,5 g (г), вуглеводи < 0,5 g (г), харчові волокна < 0,5 g (г), сіль < 0,01 g (г) Енергетична цінність 1 таблетки: 1 kcal (ккал)/ 6 kJ (кДж) Властивості компонентів дієтичної добавки: Біон 3.

Енергія життя та імунітет. Незбалансоване харчування, поспіх, стреси, використання антибіотиків та інших медикаментів можуть призвести не тільки до порушень регуляції кишкової мікрофлори, а і до нестачі вітамінів, мінеральних речовин та мікроелементів, тобто до послаблення захисних сил організму.

TriBion® Harmonis – це три особливо підібрані живі пробіотичні культури протягом тривалого часу допомагають підтримувати природну рівновагу кишкової мікрофлори, сприяючи тим самим функціонуванню кишечнику як захисного бар’єру від шкідливих мікроорганізмів, сприяючи гарному самопочуттю та підвищенню захисних сил організму.

Завдяки особливій технології виробництва пробіотичні культури в таблетці Бiон 3 захищені від впливу шлункового соку і y великій кількості живими потрапляють у кишечник, де починається їх корисна дія. Постійна підтримка захисних сил організму за допомогою вітамінів та мікроелементів, таких як вітаміни А, С та Е, а також цинк, залізо та селен, робить організм більш міцним та дозволяє йому краще справлятись з атаками шкідливих бактерій.

1 таблетка Бiон 3 містить 3 особливим шляхом підібрані пробіотичні культури, денну норму необхідних організму вітамінів, а також найважливіші мінеральні речовини та мікроелементи. Будь ласка, пам’ятайте, хоча Бiон 3 містить всі поживні речовини в кількості, звичайній для продуктів харчування, він не є повноцінною заміною збалансованого та різноманітного харчування.

Кишечник має дуже велике значення для нашого самопочуття й одночасно має саму велику систему захисту організму. Для нормального процесу перетравлювання їжі необхідна збалансована мікрофлора кишечнику. Вона утворює природний захисний бар’єр від небажаних бактерій та інших шкідливих речовин, які потрапляють до організму з їжею, й необхідна для гарного самопочуття та сильної імунної системи. 

Екологічна система «мікрофлора кишечнику», яка складається з мільярдів мікроорганізмів, дуже чутлива до впливу негативних факторів. Особливо сильно вона може реагувати на антибіотики. Нерідко, наслідком прийому антибіотиків є порушення балансу мікрофлори кишечнику. Внаслідок цього імунна система стає слабшою, знижується фізична працездатність.

Щоб якомога швидше знову відчувати себе здоровим, особливо в період прийому антибіотиків, необхідно мати сильну імунну систему. Достатня кількість вітамінів зміцнює захисні сили організму й спонукає до скорішого одужування. Більшість необхідних вітамінів (мікроелементів) організм не може утворювати самостійно. Вони повинні бути отримані з їжею.

Дієтична добавка Бiон 3 постачає необхідні вітаміни в організм для зміцнення його імунної системи. Крім того, особливий комплекс пробіотичних культур Бiон 3 підтримує захисні сили кишечнику та надає таким чином додаткову стійкість організму. Бiон 3 добре засвоюється, підходить для діабетиків, не містить глютену та консервантів.

Рекомендації до споживання: може бути рекомендовано лікарем як додаткове джерело вітамінів, мінеральних речовин і пробіотичних мікроорганізмів з метою створення оптимальних дієтологічних умов для підтримки балансу мікрофлори шлунково-кишкового тракту та для нормального функціонування імунної системи.

Застереження до споживання: індивідуальна чутливість до компонентів. Може містити сліди молока, риби та сої. Продукт не повинен використовуватися в якості заміни для різноманітного і збалансованого харчування та здорового способу життя. Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря. Вагітні жінки, або ті, які планують вагітність, повинні проконсультуватися з лікарем перед застосуванням. Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Спосіб споживання: дорослим і дітям старше 14 років по 1 таблетці на день під час їжі, не розжовуючи і запиваючи достатньою кількістю рідини (200 ml/мл). Термін вживання: до 1 місяця; можливість подальшого споживання узгоджувати з лікарем. Форма випуску: таблетки, вкриті плівковою оболонкою по 1050,0 mg (мг) по 30, 60 або 90 таблеток у флаконі в картонній коробці. Номер партії (серії) виробництва, дата виготовлення або кінцевий термін споживання «Вжити до» вказані на упаковці.

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці, у сухому та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С Мінімальний термін придатності: краще спожити до кінця дати зазначеної на упаковці, термін придатності – 30 місяців.

Найменування та місцезнаходження виробника: Пі енд Джі Хелс Острія ГмбХ енд Ко. ОГ Хосслгассе 20, 9800 Шпітталь ан дер Драу, Австрія/P&G Health Austria GmbH & Co. OG Hosslgasse 20, 9800 Spittal an der Drau, Austria для Пі енд Джі Хелс Джермані ГмбХ, Зульцбахер Штрассе 40, 65824 Швальбах ам Таунус, Німеччина/ P&G Health Germany GmbH Sulzbacher Strasse 40, 65824 Schwalbach am Taunus, Germany Найменування та місцезнаходження імпортера (прийняття претензій від споживачів): ТОВ «Др. Редді’с Лабораторіз», юридична адреса: вул. Київський шлях, 121-А, с. Велика Олександрівка, Бориспільський р-н, Київська обл., Україна 08320, тел.: +38 044 4923173/факс: +38 044 49231740 Коментарі
Ви хочете видалити цей коментар? Будь ласка, вкажіть коментар Невірний текстовий зміст Текст не може перевищувати 1000 символів Щось пішло не так Скасувати Підтвердити Підтвердити видалення Приховати відповіді Вид Відповіді дивитися відповіді ua

Завантаження данних ..