EN UA

НАУКА

Оцінка ефективності комбінованої терапії тегопразаном з негайним та відстроченим вивільненням для пригнічення секреції шлункової кислоти

НАУКА
Реферати
3 хв. читати
11 вересня, 2023

ГОЛОВНІ ТЕЗИ

Комбінована терапія тегопразаном з негайним та відстроченим вивільненням у співвідношенні 1 : 1 забезпечує більш виражене пригнічення секреції шлункової кислоти як вдень, так і вночі, перевищуючи ефективність застосування традиційної лікарської форми з негайним вивільненням.

гастроентерологія

Анотація

Передумови до проведення дослідження

Було проведено рандомізоване відкрите перехресне дослідження з одноразовим застосуванням у 3 когортах з 3 періодами, 6 послідовностями та 3 методами лікування, спрямоване на вивчення фармакодинаміки (ФД) та фармакокінетики (ФК) різних комбінацій лікарських форм тегопразану з відстроченим вивільненням (ВВ) та негайним вивільненням (НВ).

Методологія

Учасники приймали внутрішньо тегопразан з НВ та ВВ у різних дозах (50, 75 або 100 мг) одноразово в кожному періоді дослідження. Внутрішньошлунковий рН контролювали протягом 24 годин до та після кожного застосування препарату, а зразки крові для оцінки ФК збирали протягом 48 годин. Профілі ФК та ФД порівнювали між групами лікування.

Результати

У дослідженні взяли участь 18 здорових добровольців, які успішно завершили дослідження. Приблизно через 1 годину після застосування тегопразану внутрішньошлунковий рН становив >4 у всіх групах лікування. Згідно з результатами порівняння різних комбінацій, застосування лікарських форм з НВ та ВВ у співвідношенні 1 : 1 забезпечувало більш виражене пригнічення секреції шлункової кислоти (% часу pH ≥ 4) порівняно із застосуванням лише лікарської форми з НВ у кожній дозовій групі. Цей ефект спостерігався протягом 24 годин (50 мг: 59 % порівняно з 52 %, 100 мг: 85 % порівняно з 70 %) та протягом ночі (50 мг: 27 % порівняно з 16 %, 100 мг: 77 % (порівняно з 49 %), тоді як системна експозиція залишалася порівнянною.

Висновок

Порівняно із застосуванням традиційної лікарської форми з НВ окремо, комбінована терапія лікарськими формами тегопразану з НВ та ВВ у співвідношенні 1:1 продемонструвала посилене пригнічення секреції шлункової кислоти як вдень, так і вночі.

0 Коментарі
Ви хочете видалити цей коментар? Будь ласка, вкажіть коментар Невірний текстовий зміст Текст не може перевищувати 1000 символів Щось пішло не так Скасувати Підтвердити Підтвердити видалення Приховати відповіді Вид Відповіді дивитися відповіді en ru ua

Завантаження данних ..