EN | UA
EN | UA

Підтримка Медзнат

Заява про обмеження відповідальності

Права на цей сайт належать компанії «Dr. Reddy’s Laboratories Ltd.» і її афілійованим особам.

Використовуючи і знайомлячись з матеріалами даного сайту, користувачі тим самим підтверджують, визнають і погоджуються, що:

1. Є практикуючими медичними та / або фармацевтичними працівниками.

2. Використання даного сайту не мотивовано для користувачів отриманням будь-яких благ або преференцій виробника / імпортера / продавців продукції, відомості про яку містяться на цьому сайті.

3. матеріали, що містяться на цьому сайті, є точкою зору і результатом досвіду/ досліджень, приватною думкою їх авторів, думка «Dr. Reddy’s Laboratories Ltd.» і її взаємозалежних осіб можуть не збігатися з позиціями авторів даних авторських матеріалів.

4. Будь-яке цитування авторських матеріалів, що містяться на даному сайті, має в обов'язковому порядку супроводжуватися ім'ям, прізвищем, по батькові (за наявності) учасника і посиланням на першоджерела таких авторських матеріалів.

5. Будь-яка інформація, розміщена на інтернет-сторінках даного сайту, надається "як є". Прямих і непрямих гарантій, в тому числі включаючи гарантії правового титулу або відсутності порушень прав інтелектуальної власності, які гарантії товарної придатності, або придатності для використання за призначенням, щодо доступності, точності, надійності, змісту чи інших характеристик цієї інформації, не надається.

«Dr. Reddy’s Laboratories Ltd.» і його афілійовані особи ні при яких обставинах не несуть відповідальності за будь-які прямі, непрямі, побічні, фактичні, випадкові або штрафні збитки, упущену вигоду або комерційні можливості, або зупинку комерційної діяльності, що виникли в результаті використання або недоступності даних сторінок сайту, і ви погоджуєтеся в максимальному ступені, дозволеної чинним законодавством, відмовитися від свого права на відшкодування перелічених вище збитків.

Спробуй: