EN | UA
EN | UA

Підтримка Медзнат

Повідомлення про захист персональних даних

Вступ

У цьому Повідомленні про захист персональних даних в загальних рисах описані способи, за допомогою яких Група компаній «Dr. Reddy’s Laboratories Ltd.» і Її афілійовані особи, дочірні підприємства і організації, (далі «Dr. Reddy's»), « Компанія »,« ми »,« наш »,« наша »,« наше »,« наші ») збирають, зберігають, використовують, обробляють і знищують інформацію про фізичних осіб, включаючи співробітників, клієнтів, постачальників, впливових лідер науково-медичної думки (KOLs), пацієнтів і працівників охорони здоров'я - медичних і фармацевтичних працівників (HCPs) ( «Суб'єкт даних», «ви», «ваш» , «ваша», «ваше», «Ваші»), відповідно до чинних законів про захист конфіденційної інформації, комерційної таємниці і про захист персональних даних, і регламентами. Залежно від категорії персональних даних суб'єкта, до якої ви належите, ви знайдете більш детальну інформацію, що стосується обробки даних, виконуваної компанією «Dr. Reddy's» щодо ваших Особистих даних, Особистою інформації, що носить суто конфіденційний характер, і (або) будь-яких даних, пов'язаних з клінічними випробуваннями (разом або окремо іменованих« Персональні дані ») до нього додається нижче документах (будь ласка, зверніть увагу на розділ« як будуть використовуватися Персональні дані? »). Для цілей цього Повідомлення про захист персональних даних слова «Dr. Reddy's», «Компанія», ми» і (або) «наш »відносяться до компанії, яка розглядається в якості оператора ваших Персональних даних; для визначення того, яка компанія є оператором ваших персональних даних, див. нижче розділ «Ідентифікаційна інформація та контактні дані оператора і співробітників в рамках Глобальної схеми захисту персональних даних».

Прийняте зобов'язання

Компанія «Dr. Reddy's» зобов'язується захищати конфіденційність Персональних даних і звертатися з ними відповідально, згідно чинному законодавству про захист персональних даних в юрисдикції безпосередньої передачі персональних даних, Регламенту 2016/679 (« Загальний регламент щодо захисту даних »або« GDPR », взаємозамінні), а також будь-яким іншим відповідним законам про конфіденційність в країнах нашої присутності.

Ми не будемо свідомо збирати, використовувати або розкривати Персональні дані неповнолітніх у віці до 18 років без попередньої згоди особи, на яку покладено батьківська відповідальність (наприклад, батько або опікун), зв'язавшись з ним особисто безпосередньо. Ми надамо носію батьківської / опікунської відповідальності відповідну інформацію, що стосується обробки Персональних даних дитини.

Компанія «Dr. Reddy's» буде у всіх випадках обробляти ваші Персональні дані відповідно до « Глобальної схемою захисту персональних даних », включаючи будь-який інший документ (будь-які інші документи), на який (які) ми посилаємося в цьому документі або який додається (які додаються) до теперішнього документу. Глобальна схема захисту персональних даних знаходиться на головній сторінці Компанії «Dr. Reddy’s Laboratories Ltd.».

Як будуть використовуватися персональні дані?

Будь ласка, ознайомтеся з наведеною нижче інформацією про те, як компанія «Dr. Reddy's» обробляє ваші Персональні дані, в залежності від категорії суб'єкта даних, до якої ви належите.

Якщо ви співробітник, клієнт, постачальник, впливовий лідер науково-медичного думки (KOL), працівник сфери охорони здоров'я - медичний або фармацевтичний працівник (далі - HCP) компанії «Dr. Reddy's», будь ласка, ознайомтеся з нашою Глобальної схемою захисту персональних даних, включаючи будь-який документ (будь-які документи), на який (які) ми посилаємося в цьому документі або який додається (які додаються) до цього документа, з метою отримання інформації про те, як компанія «Dr. Reddy's» обробляє ваші Персональні дані, ознайомлення з юридичними підставами для такої обробки і зберігання розкриваються даних, а також з інформацією про міжнародну передачу ваших персональних даних.

Якщо ви є пацієнтом, що бере участь в клінічних випробуваннях компанії «Dr. Reddy's», будь ласка, ознайомтеся з нашою Глобальної схемою захисту персональних даних, включаючи будь-який документ (будь-які документи), на який (які) ми посилаємося в цьому документі або який додається (які додаються) до цього документа, з метою отримання інформації про те, як компанія «Dr. Reddy's» обробляє ваші Персональні дані, ознайомлення з юридичними підставами для такої обробки і зберігання розкриваються даних, а також з інформацією про транскордонну передачу ваших персональних даних.

Dr.Reddy`s також пропонує можливість реєстрації, авторизації та створення облікового запису на сайті через Ваш існуючий профіль у соціальній мережі (Gmail, Facebook). В такому випадку Ваші параметри доступу (ім'я та адреса електронної пошти) імпортуються з Вашого облікового запису у відповідній соціальній мережі. Зверніть увагу на те, що при використанні цієї опції Dr.Reddy`s може отримати певну інформацію через відповідну соціальну мережу, таку як Ваше ім'я, вік, місцезнаходження, переваги, професію та іншу інформацію, зазначену у Вашому публічному профілі такої соціальної мережі. Dr.Reddy`s може не запитувати всієї цієї інформації, вона автоматично надається постачальником відповідної соціальної мережі через використання опції «вхід через соціальну мережу». Незважаючи на це, Dr.Reddy`s буде використовувати виключно ту інформацію, яка необхідна для створення облікового запису, і після отримання будь-якої іншої інформації видалить непотрібні дані. 

Кому будуть розкриті мої персональні дані? Чи будуть мої персональні дані передані за межі України або ЄС?

Ваші персональні дані можуть передаватися Оператором персональних даних відповідно до законодавчих або договірних вимог в країни згідно переліку за посиланням тут (транскордонна передача). Крім того, ваші Персональні дані можуть бути надані стороннім постачальникам послуг (наприклад, для розрахунку заробітної плати, послуг з розміщення, бронювання проїзних квитків, винагороди співробітників, надання довідки про підтвердження трудового стажу, оформлення звільнення, відшкодування витрат, ділового листування і т. Д .) в міру, визначеною і дозволеної місцевими законами юрисдикції, в межах якої Ви передали Dr. Reddy's свої персональні дані, і застосовними нормами про захист персональних даних.

Також ваші персональні дані можуть бути розкриті:

якщо це допускається або потрібно згідно чинному законодавству або нормативним вимогам (у такому випадку ми постараємося розкрити тільки безпосередньо запитувану інформацію, яка стосується цілей обробки Ваших персональних даних);

для дотримання вимог чинних правових процедур, таких як ордер на обшук, повістка в суд або ухвала суду; в рамках зобов'язань «Dr. Reddy's» за регулярним надання звітності; для захисту законних прав та майна компанії «Dr. Reddy's»;

в надзвичайних ситуаціях, а також у разі необхідності захисту здоров'я і безпеки людини або групи осіб.

 

1. ГЛОБАЛЬНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ЗАХИСТ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

Інформацію про міжнародну передачу ваших персональних даних, що здійснюється Групою компаній «Dr. Reddy’s Laboratories Ltd і її афілійованими особами, дочірніми підприємствами і організаціями, (далі «Dr. Reddy's» і/або «Компанія»), ви можете знайти у відповідному документі в вищенаведеному розділі «Як будуть використовуватися персональні дані?».

У компанії «Dr. Reddy's» ми докладаємо всіх зусиль, щоб при передачі ваших Персональних даних зберігався їх вихідний адекватний рівень їх захисту. Крім того, Компанія забезпечує застосування відповідних технічних та інших заходів для захисту безпеки та конфіденційності ваших Персональних даних сторонніми організаціями.

Як довго мої Персональні дані будуть зберігатися в компанії «Dr. Reddy's»?

Ваші Персональні дані будуть зберігатися протягом періоду, на який Ви передали Вашу згоду на обробку Вашіх персональних даних та відповідно до цілей обробки, в межах терміну, дозволеного чинним законодавством країн присутності Dr. Reddy's. Якщо інше не дозволено або не передбачено чинним законодавством або нормативними вимогами, ваші Персональні дані будуть зберігатися в компанії «Dr. Reddy's» протягом часу, необхідного для виконання цілей, для яких ці дані були зібрані (в тому числі для виконання будь-яких юридичних, бухгалтерських чи інших вимог і зобов'язань). Замість знищення або видалення ваших Персональних даних при наявності Вашої згоди ми можемо зробити їх знеособленими, що не дозволить зв'язати їх з вами або встановити по ним вашу особистість.

Ваші права

Ви маєте право вимагати доступ, виправлення або видалення ваших Персональних даних, обмежувати їх обробку і передачу, шляхом звернення безпосередньо до Оператору персональних даних.

У разі надання згоди на обробку ваших Персональних даних ви маєте право (в будь-який час відкликати своє згоду, що не вплине на законність обробки даних до його відкликання.

Ви маєте право вимагати перевірку ваших Персональних даних, їх підтвердження або внесення в них змін.

Ви можете подати скаргу до відділу захисту персональної інформації, якщо вважаєте, що стосовно ваших персональних даних нами не були виконані вимоги чинного законодавства про захист персональних даних. Якщо ви вважаєте, що компанія «Dr. Reddy's» не забезпечила належним чином виконання ваших прав, ви маєте право подати скаргу в компетентний уповноважений наглядовий орган.

Примітка

Будь-яке таке звернення має бути оформлене у письмовому вигляді безпосередньо вказану в цьому Повідомленні Оператору.

При здійсненні вами ваших прав ми можемо запросити у вас певну інформацію для підтвердження вашої особистості. Якщо вам потрібна допомога, зверніться до Відповідальному за обробку персональних даних Оператора.

Права не є абсолютними. Існують випадки, коли чинні закони або застосовні нормативні вимоги дозволяють нам або вимагають від нас відмовитися від здійснення ваших прав. Крім того, ваші Персональні дані можуть бути знищені, стерті або знеособлені відповідно до наших зобов'язань і застосовним законодавством.

Оператор персональних даних

Будучи оператором ваших Персональних даних, Компанія-оператор персональних даних також може обробляти ваші дані відповідно до чинних законів і вимог щодо захисту персональних даних. Для визначення того, хто є оператором ваших Персональних даних, просимо прийняти до відома, що:

Якщо ви є співробітником компанії «Dr. Reddy's», тоді оператором ваших Персональних даних є Компанія, з якою ви уклали трудовий договір.

Якщо ви є клієнтом, постачальником, впливовим лідером науково-медичного думки (KOL), працівником сфери охорони здоров'я - медичним або фармацевтичним працівником (HCP), тоді оператором ваших Персональних даних є Компанія, з якою ви уклали контракт.

Якщо ви є пацієнтом, який бере участь в клінічних випробуваннях компанії «Dr. Reddy's», тоді оператором ваших Персональних даних є Компанія, з якою ви уклали договір / угода про надання послуг.

Методи захисту персональних даних

Компанія «Dr. Reddy's» впроваджує технічні і організаційні заходи, необхідні для забезпечення безпеки Персональних даних. Персональні дані повинні бути захищені від несанкціонованого розкриття та (або) будь-якої незаконної обробки. Дані заходи забезпечують відповідність поставленим вимогам, рівню безпеки, характером захищаються даних і ризиків, що виникають при обробці таких даних.

2. ГЛОБАЛЬНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ЗАХИСТ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

Застосування

Група компаній «Dr. Reddy’s Laboratories Ltd.» і її афілійовані особи, дочірні підприємства і організації, (далі« Dr. Reddy's» і / або «Компанія») несе відповідальність за застосування і забезпечення дотримання чинного законодавства про захист персональних даних. Відповідно до договору запити на обробку Персональних даних третіми особами повинні оформлятися в письмовому вигляді.

Представники компанії «Dr. Reddy's» повинні переконатися в тому, що третя сторона працює з даними належним чином і відповідно до принципів, викладених в Глобальної схемою захисту персональних даних, а також з будь-якими пов'язаними документами, включаючи даний Повідомлення про захист персональних даних. У разі якщо третя особа не в змозі забезпечити адекватну безпеку Персональних даних, компанія «Dr. Reddy's» може на свій розсуд у будь-який час розірвати договір з цією третьою особою.

Внесення змін до цієї Повідомлення про захист персональних даних

«Dr. Reddy's» може у відповідний час вносити зміни в свою Глобальну схему захисту персональних даних, а також в будь-які пов'язані документи, включаючи даний Повідомлення про захист персональних даних, щоб відображати зміни в юридичних або нормативних зобов'язання і в принципах роботи з вашими персональними даними. Про будь-які зміни і доповнення в Глобальної схемою захисту персональних даних, а також в будь-якому пов'язаному документі (будь-яких пов'язаних документах), включаючи даний Повідомлення про захист персональних даних, буде повідомлятися відповідним чином в публічному ресурсі - на Інтернет сайті Групи компаній «Dr. Reddy’s Laboratories Ltd.».

Зв'яжіться з нами

Якщо у вас виникнуть будь-які питання щодо нашої політики і методів у сфері захисту персональних даних або у вас виникають будь-які сумніви, без зволікання звертайтеся до нашого співробітника в області захисту персональних даних за наступною адресою: [email protected]

Адреса

Співробітник в області захисту персональних даних,

«Dr. Reddy’s Laboratories Ltd.»

Прямий номер: 8-2-337, № траси: 3, БаньяраХілз Хайдарабад (Banjara Hills Hyderabad) - 500034.

Індія.

Спробуй: