НОВИНИ

Індійська компанія «Д-р Редді'c» підписала договір з компанією «Елі Ліллі» щодо препарату для лікування коронавірусної інфекції COVID-19

НОВИНИ
Нові технології терапії
2 хв. читати
сер 6, 2021

Що нового?

Компанія «Д-р Редді'c Лабораторіc» уклала угоду з компанією «Елі Ліллі» про прискорення доступності баріцитініба після його схвалення для екстреного використання в лікуванні пацієнтів з коронавірусною інфекцією COVID-19.

Індійська компанія «Д-р Редді'c» підписала договір з компанією «Елі Ліллі» щодо препарату для лікування коронавірусної інфекції COVID-19

11 травня 2021 року компанія «Д-р Редді'c Лабораторіc» оголосила про укладення невиключної безоплатної добровільної ліцензійної угоди з компанією «Елі Ліллі» запуску серійного виробництва баріцитінібу (препарату для лікування ревматоїдного артриту) в Індії.

Центральне управління по стандартизації і контролю лікарських засобів (CDSCO) видало обмежений дозвіл на екстрене використання баріцитінібу в поєднанні з ремдесівіром в лікуванні підозрюваної чи підтвердженої даними лабораторних досліджень коронавірусної інфекції у госпіталізованих осіб, яким потрібна інвазивна штучна вентиляція легень, додаткова оксигенотерапія або екстракорпоральна мембранна оксигенація.

В ході клінічного дослідження також була відзначена висока ефективність застосування комбінації баріцитінібу і ремдесівіру в порівнянні з монотерапією ремдесівіром щодо скорочення періоду відновлення і прискорення поліпшення клінічного стану пацієнтів з коронавірусною інфекцією, зокрема, тих, яким проводиться неінвазивна вентиляція легень або оксигенація з високим потоком.

Підписання договору про партнерство підвищить доступність баріцитінібу в Індії у вирішальний момент боротьби з другою хвилею пандемії смертельного вірусу. Це доповнить наявні в компанії методи лікування всього спектру форм коронавірусної інфекції (важких, помірних і легких), а також вакцину, і стане справжнім благом для країни в умовах браку можливості забезпечення кисневої підтримки.

0 Коментарі
Ви хочете видалити цей коментар? Будь ласка, вкажіть коментар Невірний текстовий зміст Текст не може перевищувати 1000 символів Щось пішло не так Скасувати Підтвердити Підтвердити видалення Приховати відповіді Вид Відповіді дивитися відповіді en ru ua

Завантаження данних ..