EN UA

НАУКА

Безпека та ефективність пульсоксиметрії при проведенні дистанційного спостереження пацієнтів із COVID-19

НАУКА
Реферати
3 хв. читати
11 травня, 2022

ГОЛОВНІ ТЕЗИ

У пацієнтів з COVID-19 пульсоксиметрія дозволяє забезпечити ефективний моніторинг погіршення стану при перебуванні вдома.

пульсоксиметрія

Анотація

Передумови до проведення дослідження

Мета цього систематичного огляду полягала в оцінці безпеки та ефективності пульсоксиметрії (загальнодоступного інструменту) для дистанційного спостереження негоспіталізованих пацієнтів з COVID-19.

Методологія

Пошук досліджень, що відповідають критеріям включення, виконували у 5 базах даних: bioRxiv, medRxiv, Global Health, Embase та MEDLINE. Були включені публікації за результатами обсерваційних досліджень, клінічних досліджень та досліджень для оцінки доцільності, включаючи попередні публікації. З 561 дослідження критеріям відповідали 13 обсерваційних когортних досліджень за участю 2908 пацієнтів. Через неоднорідність результатів включених досліджень проведення мета-аналізу було неможливим.

Результати

Використання пульсоксиметрії для дистанційного спостереження пацієнтів може допомогти знизити навантаження на систему охорони здоров'я та заощадити ресурси лікарень для пацієнтів, які потребують більш інтенсивної медичної допомоги під час пандемії COVID-19. Пульсоксиметрія допомагає спостерігати пацієнтів з COVID-19 вдома та визначати ризик погіршення стану та потреби у професійній медичній допомозі.

Висновок

Використання пульсоксиметрії як інструменту спостереження пацієнтів з COVID-19, що перебувають вдома, допомогло пріоритизувати пацієнтів на основі даних про насичення периферичної крові киснем (SpO2), виявити ризик погіршення стану та підвищити їхню безпеку.

0 Коментарі
Ви хочете видалити цей коментар? Будь ласка, вкажіть коментар Невірний текстовий зміст Текст не може перевищувати 1000 символів Щось пішло не так Скасувати Підтвердити Підтвердити видалення Приховати відповіді Вид Відповіді дивитися відповіді en ru ua

Завантаження данних ..