EN UA

НАУКА

Безпека та ефективність застосування секукінумабу у дітей з псоріазом

НАУКА
Реферати
3 хв. читати
13 грудня, 2021

ГОЛОВНІ ТЕЗИ

Встановлено ефективність та хорошу переносимість двох схем застосування секукінумабу у дітей віком 6–17 років із середньотяжким та тяжким бляшковим псоріазом.

ефективність

Анотація

Передумови до проведення дослідження

У ході даного дослідження вивчали ефективність та безпеку двох схем застосування секукінумабу у лікуванні псоріазу у дітей.

Методологія

У рандомізованому багатоцентровому відкритому дослідженні III фази оцінювали дві схеми застосування секукінумабу: (1) у низькій дозі – 75/75/150 мг та (2) у високій дозі – 75/150/300 мг. Пацієнтів стратифікували та рандомізували до груп схем застосування препарату з урахуванням тяжкості захворювання (тяжкий ступінь, середньотяжкий ступінь) та маси тіла (менше 25 кг, 25–49 кг, 50 кг та більше).

Дослідники визначали частоту досягнення результату 75/90 за шкалою індексу поширеності та тяжкості псоріазу (PASI) та досягнення результату 0/1 за шкалою загальної оцінки дослідником (IGA).

Результати

У групах застосування секукінумабу і у високій, і в низькій дозі спостерігалася більш висока ефективність при досягненні відповідей PASI 75/90 та IGA 0/1 на 12-му тижні порівняно з групою історичного плацебо-контролю. Розрахункова ймовірність позитивного терапевтичного ефекту застосування секукінумабу у низькій або високій дозі порівняно з історичним плацебо-контролем склала 1 (тобто 100%). У таблиці 1 наведено дані про частоту досягнення відповідей IGA 0/1, PASI 90 та PASI 75 на 12-му тижні в групі низької дози та групі високої дози.

Висновок

Була встановлена висока ефективність та сприятливий профіль безпеки обох схем (і у високій, і в низькій дозі) застосування секукінумабу протягом 24 тижнів у дітей з псоріазом.

0 Коментарі
Ви хочете видалити цей коментар? Будь ласка, вкажіть коментар Невірний текстовий зміст Текст не може перевищувати 1000 символів Щось пішло не так Скасувати Підтвердити Підтвердити видалення Приховати відповіді Вид Відповіді дивитися відповіді en ru ua

Завантаження данних ..