EN UA

НАУКА

Безпека застосування омалізумабу в осіб із хронічною кропив'янкою під час COVID-19

НАУКА
Реферати
3 хв. читати
15 липня, 2022

ГОЛОВНІ ТЕЗИ

Застосування омалізумабу у осіб з хронічною спонтанною кропив'янкою (ХCК) під час спалаху COVID-19 є безпечним і не призводить до підвищення ризику розвитку COVID-асоційованих інфекцій, пневмонії, а також госпіталізації.

кропив'янка

Анотація

Передумови до проведення дослідження

Мета цього дослідження полягала в оцінці того, як лікування омалізумабом впливає на пацієнтів з ХCК на тлі спалаху інфекції, що викликається вірусом SARS-CoV-2.

Методологія

До дослідження було включено 370 пацієнтів із ХСК.

Результати

У 60 (16,2%) із 370 пацієнтів було діагностовано коронавірусну інфекцію (COVID-19). Частота розвитку пневмонії та госпіталізації становили 4,1 та 1,9 % відповідно. Що стосується частоти отримання позитивного результату аналізу на вірус SARS-CoV, а також частоти розвитку COVID-асоційованої пневмонії та госпіталізації, статистично значущих відмінностей між пацієнтами, які отримували омалізумаб, та пацієнтами, які не отримували цей препарат, виявлено не було. Встановлено, що такі фактори, як концентрація IgE у сироватці крові, стать, тривалість присутності ХСК, одержання лікування омалізумабом та наявність атопічної конституції, не були пов'язані з підвищенням ризику отримання позитивного результату аналізу на SARS-CoV-2 у осіб з ХСК.

Висновок

Застосування омалізумабу у пацієнтів із ХСК не пов'язане з підвищенням ризику розвитку інфекції, що викликається вірусом SARS-CoV-2, COVID-асоційованої пневмонії та госпіталізації. Це свідчить на користь безпеки застосування омалізумабу у пацієнтів з ХСК під час спалаху COVID-19.

0 Коментарі
Ви хочете видалити цей коментар? Будь ласка, вкажіть коментар Невірний текстовий зміст Текст не може перевищувати 1000 символів Щось пішло не так Скасувати Підтвердити Підтвердити видалення Приховати відповіді Вид Відповіді дивитися відповіді en ru ua

Завантаження данних ..