EN | UA
EN | UA

Підтримка Медзнат

Назад
Езмітоп Езмітоп
Езмітоп Езмітоп

Крем «Езмітоп» – це косметичний засіб для сухої та дуже сухої шкіри

Дивитися все

Один перегляд вмісту

ЕЗМІТОП КРЕМ (EZMITOP CREAM) 

ІНСТРУКЦІЯ для застосування 


Що таке крем «Езмітоп» і для чого він використовується? 

Крем «Езмітоп» – це косметичний засіб для сухої та дуже сухої шкіри. Він відновлює епітелій і бар'єрну функцію шкіри, забезпечуючи швидке й тривале зволоження. 

Крем «Езмітоп» – це інноваційний продукт, який поєднує в собі найважливіші компоненти для відновлення захисних функцій шкіри (особливо шкіри, схильної до атопічних станів), забезпечує її швидке та тривале зволоження та має додаткову протизапальну дію, яка пом'якшує і заспокоює шкіру. 

Він відрізняється від багатьох інших засобів із догляду за шкірою, які мають лише короткочасний оклюзійний ефект (захисна плівка). Зазвичай ці засоби не містять природних ліпідів шкіри. Ефект зникає через кілька годин; тому ці засоби необхідно застосовувати постійно протягом дня. На відміну від них, крем «Езмітоп» містить два важливі види ліпідів: цераміди і вільні жирні кислоти (присутні в олії дерева ші, олії манго, олії какао й олії алое), які вбудовуються в порушений бар'єр шкіри. Крем «Езмітоп» починає діяти відразу після нанесення на шкіру, зменшуючи таким чином втрату вологи внаслідок оклюзійного ефекту цетилового спирту, цераміду PC 104, ніацинаміду та 18β-гліцирретинової кислоти й циклометикону. 

Як ніацинамід, так і 18-β гліцирретинова кислота є оптимальними протизапальними молекулами для оптимізації відновлення порушених захисних функцій шкіри. 

Крім того, філагринол, один із ключових копонентів у диференціації рогового шару, регулює природний синтез філагрину в епідермісі (кератинізацію), забезпечує належний ступінь гідратації епідермісу шляхом безпосереднього втручання у формуванні природного зволожувального фактора (NMF), забезпечує нерозривність, стійкість і цілісність шкірного бар'єру, а також захищає від перекисного окислення ліпідів і передчасного старіння шкіри. 

Едетат натрію хелатує підвищений градієнт кальцію в епідермісі сухої атопічної шкіри порівняно з нормальною шкірою. Крем «Езмітоп» також містить антиоксиданти, такі як бутильований гідрокситолуол, і засоби захисту шкіри, такі як оксид цинку. 

Поки крем «Езмітоп» проникає в роговий шар, ліпіди, які входять до його складу, замінюють відсутні ліпіди шкіри та зберігають її зволоженою протягом декількох годин (середньостроковий ефект). Потім ліпіди проникають у глибші шари шкіри, де вивільняються ліпіди для підтримання водно-ліпідного балансу (довгостроковий ефект). Цей процес не заважає природному поповненню ліпідів шкіри.  

Крем «Езмітоп»: 

• Сприяє зволоженню шкіри; запобігає втраті вологи й забезпечує речовинами, які зв'язують воду в шкірі 

• Забезпечує цілісність шкірного бар'єру 

• Поповнює забезпечення шкіри ліпідами 

• Регулює кератинізацію 

• Підтримує протизапальну дію 

• Не містить парабенів, барвників, мінеральних олій і спирту, що викликають подразнення шкіри 

Спосіб застосування крему «Езмітоп» 

Необхідно наносити невелику кількість крему на суху, чисту ділянку шкіри. Застосовувати один або декілька разів на день.  

Зазвичай достатньо одноразового щоденного нанесення крему «Езмітоп» на суху шкіру. Якщо на шкіру впливають інтенсивні негативні фактори, крем краще застосовувати кілька разів протягом дня, а не збільшувати його кількість. 

Одноразове нанесення крему «Езмітоп» відновлює бар'єрні функції шкіри та захищає її протягом 24 годин. 

У яких випадках особливо рекомендується крем «Езмітоп»? 

Крем «Езмітоп» рекомендується як базовий засіб при атопічних станах для максимального зволоження шкіри, пом'якшуючого і заспокійливого ефекту. 

Може бути частиною щоденного догляду за шкірою обличчя та інших відкритих ділянок тіла, особливо якщо на шкіру впливають різні негативні фактори, які можуть послабити її захисну функцію та зробити її сухою та вразливою. 

Ніжна дитяча шкіра також дуже чутлива. У малят на шкірі часто з'являються сухі сверблячі ділянки. Крем «Езмітоп» — це дбайливий догляд, якого потребує шкіра дитини. 

Після шкірних захворювань шкіра залишається дуже чутливою до подразників і має знижену стійкість. Для відновлення функції шкіри важливе значення має систематичне використання зволожуючих засобів таких як крем «Езмітоп» 

Застереження при застосуванні: перед застосуванням  порадьтесь з лікарем. Не використовуйте у разі алергії до будь-якого з компонентів Езмітоп. Уникайте потрапляння крему в очі або рот. У разі виникнення ускладнень: подразнення шкіри або тяжкі алергічні реакції – відразу ж зверніться до лікаря. 

Склад крему «Езмітоп» 

Вода очищена, Філагринол, Арлацел 165, Циклометикон, Гліцерол, Ніацинамід, Поліамід-5, Сорбітану моностеарат, Спирт цетиловий, Церамід РС 104, 18-бета-гліцирретова кислота, Феноксіетанол, Олія дерева ші, Натрію цитрат, Олія алое, Кислота лимонна моногідрат, Олія какао, Олія манго, Динатрію едетат, Оксид цинку, Бутильований гідрокситолуол, Солодкий квітковий ароматизатор. 

Виробник: «Д-р Редді’с Лабораторіc Лтд» на виробничих потужностях «Інкьюб Етікалс Прайвіт Лімітед», Плот № С-1, Мадкаім Індастріал Істейт. Пошта: Мардол, Понда, Гоа, Індія. 

Ексклюзивний представник в Україні: ТОВ «Др. Редді’с Лабораторіз», Україна, 08320, Київська обл., Бориспільський р-н, с. Велика Олександрівка, вул. Київський шлях, 121-А, тел. +380444923173 / факс: +380444923174 

Упаковка 

Крем «Езмітоп» виготовляється в упаковках по 150 мл. 

Зберігання 

Зберігати при температурі не вище 25 °C. 

Термін придатності 

24 місяці від дати виготовлення 

 

Коментарі (0)

Рекомендації

Ви хочете видалити цей коментар? Будь ласка, вкажіть коментар Невірний текстовий зміст Текст не може перевищувати 1000 символів Щось пішло не так Скасувати Підтвердити Підтвердити видалення Приховати відповіді Вид Відповіді дивитися відповіді ua
Спробуй: