НОВИНИ

Компанія Dr. Reddy's представляє 2DGTM, новий препарат для лікування COVID-19

НОВИНИ
Нові технології терапії
2 хв. читати
сер 16, 2021

Що нового?

2-дезокси-D-глюкозу можна використовувати як допоміжну терапію при лікуванні госпіталізованих пацієнтів з COVID-19 помірного та тяжкого перебігу.

Компанія Dr. Reddy's представляє 2DGTM, новий препарат для лікування COVID-19

28 червня 2021 р. одна з провідних фармацевтичних компаній Dr. Reddy's Laboratories оголосила про комерційний запуск нового препарату для прийому внутрішньо - 2-дезокси-D-глюкози (2-DG). Компанія Dr. Reddy's постачатиме цей препарат до найбільших державних та приватних лікарень по всій Індії. Спочатку препарат буде доступний у лікарнях таких великих міст, як Делі, Мумбаї, Ченнаї, Калькутта, Бангалор, Хайдарабад, Ахмадабад та Пуна. Пізніше постачання буде забезпечено і в інші регіони країни.

Препарат випускатимуть під торговою маркою 2DGTM; вміст 2-DG становитиме 99,5%. Для державних лікарень встановлено субсидовану ціну. Цей препарат – результат плідної співпраці Інституту ядерної медицини та суміжних наук (INMAS) та Dr. Reddy's Lab.

Використання 2DG можливе лише у госпіталізованих пацієнтів з COVID-19 помірного та тяжкого перебігу, як доповнення до стандартного лікування згідно з рекомендаціями та під керівництвом досвідченого лікаря. 1 травня 2021 р. Управління контролю за обігом лікарських засобів Індії (DCGI) видало дозвіл на застосування 2DG для лікування COVID-19 в екстрених випадках. Впровадження 2-DG – ще один важливий етап у боротьбі з COVID-19.

0 Коментарі
Ви хочете видалити цей коментар? Будь ласка, вкажіть коментар Невірний текстовий зміст Текст не може перевищувати 1000 символів Щось пішло не так Скасувати Підтвердити Підтвердити видалення Приховати відповіді Вид Відповіді дивитися відповіді en ru ua

Завантаження данних ..