EN UA

ОСВІТА

Роль інозитолів у менеджменті синдрому полікістозних яєчників залежно від репродуктивних планів жінки

ОСВІТА
Думки Експертів
10 хв. читати
11 жовтня, 2021


Ведення пацієнтів із синдромом полікістозних яєчників (СПКЯ) – непросте завдання. Ці жінки мають не лише порушення овуляції, а й супутні проблеми зі здоров’ям, в основі яких лежать гіперандрогенія та інсулінорезистентність. Інозитоли, міо­інозитол та D­хіро­інозитол, впливають одразу на декілька ланок патогенезу СПКЯ і мають доказану у клінічних дослідженнях ефективність за цієї патології. У статті наведено рекомендації щодо призначення інозитолів залежно від репродуктивних планів жінки.


За джерелом: "Здоров'я України", тематичний номер "Акушерство, гінекологія, репродуктологія" №3, 2021
https://health-ua.com/article/66398-rol-nozitolv-umenedzhment-sindromu-polkstoznih-yachnikv-zalezhno-vd-reprodu 
Публікацію підготовлено за підтримки компанії Dr. Reddy’s Laboratories Ltd. для надання професійної інформації спеціалістам з охорони здоров’я. Погляди, наведені в матеріалі, відображають думку автора-експерта й можуть не співпадати з іншими даними доказової медицини.

0 Коментарі
Ви хочете видалити цей коментар? Будь ласка, вкажіть коментар Невірний текстовий зміст Текст не може перевищувати 1000 символів Щось пішло не так Скасувати Підтвердити Підтвердити видалення Приховати відповіді Вид Відповіді дивитися відповіді ua

Завантаження данних ..