EN UA

ОСВІТА

Як подолати інсулінорезистентність при синдромі полікістозних яєчників?

ОСВІТА
Думки Експертів
10 хв. читати
11 жовтня, 2021Інсулінорезистентність вважається однією з найголовніших патогенетичних ланок синдрому полікістозних яєчників (СПКЯ). У статті описано механізми впливу інсулінорезистентності й компенсаторної гіперінсулінемії на метаболізм та репродуктивну функцію у жінок із СПКЯ, а також представлено сучасні рекомендації щодо зменшення чутливості до інсуліну за допомогою інсуліносенсибілізуючих засобів, а саме міо­інозитолу та D­хіро­інозитолу.
Ключові слова: синдром полікістозних яєчників, інсулінорезистентність, інсуліносенсибілізуючі засоби, інозитоли, міо­інозитол, D­хіро­інозитол.


За джерелом: "Здоров'я України", тематичний номер "Акушерство, гінекологія, репродуктологія" №1, 2021
https://health-ua.com/article/64310-yak-podolati-nsulnorezistentnst-pri-sindrom-polkstoznih-yachnikv

Публікацію підготовлено за підтримки компанії Dr. Reddy’s Laboratories Ltd. для надання професійної інформації спеціалістам з охорони здоров’я. Погляди, наведені в матеріалі, відображають думку автора-експерта й можуть не співпадати з іншими даними доказової медицини.

0 Коментарі
Ви хочете видалити цей коментар? Будь ласка, вкажіть коментар Невірний текстовий зміст Текст не може перевищувати 1000 символів Щось пішло не так Скасувати Підтвердити Підтвердити видалення Приховати відповіді Вид Відповіді дивитися відповіді ua

Завантаження данних ..